
ТРИМАТА БРАТЯ И ЗЛАТНАТЯ ЯБЪЛКА
На 23-ти юли (четвъртък) от 19:00 ч. в зала 2 на Експозиционен център Флора, заповядайте да гледате спектакъла "ТРИМАТА БРАТЯ И ЗЛАТНАТЯ ЯБЪЛКА". 🐉🪓 "ТРИМАТА БРАТЯ И ЗЛАТНАТА ЯБЪЛКА" 🐉🪓 👉 Живели трима братя. Те получавали всяка година като наследство по една Златна ябълка от своя баща. Но, за беда, всяка година долитала Ламята и открадвала Златната ябълка. Докато една година… най-малкият брат поел по дългият път след Ламята! Той искал да спаси Златната ябълка.В битката с Ламята малкият брат неусетно порастнал и открил, че силата на човек е в неговото сърце. Открил позабравени човешки ценности като вяра, надежда и любов!Малкия брат успял да се пребори с Ламята, успял да върне Златната ябълка, и да открие любовта! 🎭 Автор: Панчо Панчев - Дядо Пънч Режисьор: Мария Банова Сценограф: Крум Крумов Музика: Димо Стоянов - ПИФ 📍 Участват: Александра Илиева-Енева, Грета Кръстева, Алекс Анмахян, Ивайло Енев 🕐 ВРЕМЕТРАЕНЕ: 40 мин. 👨👩👧👦 ПОДХОДЯЩА ВЪЗРАСТ: 3+ 💸 Цена на билета: 8 € за всеки зрител 🎫 Билети можете да закупите по следните начини: 1️⃣ ОНЛАЙН - https://entase.to/0Le 2️⃣ На място преди спектакъла като касата отваря 45 мин. преди началото. Очакваме ви! 🙂


